NEDEN YESİL YURT ?

Bilindiği gibi Malatya son yıllarda köyden kente gelen göçle gittikçe kalabalıklaştı ve bir o kadar karmaşıklaştı. Büyük kentlere özgü olduğu sanılan gürültü, trafik, stres ve yabancılaşma her geçen gün ağırlığını daha fazla hissettirerek kapımıza dayandı. Toplu konutlar, apartman hayatı ve modern yaşam içimizdeki tabiat özlemini her geçen gün büyütünce hepimiz ilk fırsatta kendimizi bu keşmekeşin dışına atmayı düşler hale geldik. İşte Yeşilyurt bu arayışın en zengin şekilde karşılık bulduğu şehrin yanı başındaki bir tabiat harikası.

Orda bir ev var. Yakında!..
• Yeşilyurt şehir merkezinden sadece 9 km uzaklıkta ve arabayla ortalama 10 dakika.
• Bu kısa mesafe burada yaşayanlara hem hayatın hem de tabiatın merkezinde olma şansı sunuyor.
• Bir yandan şehrin sunduğu çeşitli iş ve imkanlardan sonuna kadar yararlanırken öte yandan beraberinde yarattığı tüm stres ve zorlukları geride bırakarak bir çırpıda kendini huzur ve sukunetin kollarına bırakmak... Galiba mutluluk dedikleri bu olsa gerek!

Adı gibi yeşil ve bir o kadar da güzel  YEŞİLYURT.
Bir tek dalbastı kirazıyla değil, çeşit çeşit meyveleri, son derece modern sosyal-spor tesisleri, çay bahçeleri ile Malatya’nın en güzel mesire ve sayfiye yeri.  Bundan ötürüdür ki, şehir merkezinde oturanlar, yaz aylarında Yeşilyurt ve çevresindeki serin dere ve pınar başlarına gelir, dinlenir, yorgunluklarını üzerlerinden atar, eğlenirler.

Yeşilyurt Konakları,  Yeşilyurt’un en güzel yerinde!
Konakların inşa edileceği Şahin Tepesi mevkii, özellikle Yeşilyurt’u yukardan gören, mükemmel manzarası ve havadar konumuyla ziyaretçilerin en başta gelen uğrak yeri. Bu muhteşem ve benzersiz bölge, zaten mevcut yüzlerce meyve, çam ağacı ve doğal bitki örtüsüyle her daim tabiatla iç içe…
Yeşilin adeta halı gibi serildiği, buz gibi soğuk suların şırıl şırıl aktığı, kuş cıvıltılarının müzik nağmeleri gibi dinlendiği, tertemiz havanın teneffüs edildiği bir yer düşleyin. Hatta düşlemeyin! Bir an önce harekete geçin.  Çünkü gerçekleşmeye başlayan bu düşte  size de yer olabilir. Kim bilir?

Molla Kasım Mah. Bahçesaray Yeşilyurt Konakları Yeşilyurt / MALATYA | Tel:(422) 238 54 54 Faks:(422) 238 15 66 E-Posta :info@yesilyurtkonaklari.com