YUMAK İNŞAAT | www.yumakinsaat.com

YUMAK İNŞAAT: Hayallerin mimarı

Yumak İnşaat, 1990 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren kaliteyi temel prensip olarak benimsemiş, Malatya’da örneklerine ancak büyük şehirlerde rastladığımız seçkin konut projeleri üreten bir yapı şirketidir.

Müşterilerine beklediklerini değil, beklediklerinden daha fazlasını sunma anlayışıyla hareket eden Yumak İnşaat, adım adım yükselen bir başarı öyküsüne imza atmış, sektöründe kalite ve güvenin başlıca adreslerinden biri haline gelmiştir.

Yumak İnşaat  “barınma için değil, yaşamak için” mekanlar inşa etmeyi en önemli misyonu olarak kabul etmiş ve bugüne kadar gerçekleştirdiği çok sayıda proje ile yüzlerce ailenin hayallerinin mimarı olmuştur. Bu projeler şu şekilde özetlenebilir.1- Sancak Sitesi:
Malatya’da Çöşnük mevkii’nde yer alan ve 6 bloktan oluşan Sancak Evleri,  Yumak İnşaat kalitesini sektöre taşıyan ilk projedir. 115 ailenin ev sahibi olduğu ve mutlu komşuluk ilişkileri ile yaşadığı Sancak Sitesi, sakinlerine sağladığı ayrıcalıklarla çevresinde özel ve farklı bir konuma sahiptir.

2- Bayrak Sitesi:

Malatya’nın güzel muhitlerinden birinde, Mehmet Buyruk Caddesi devamında yer alan ve 5 bloktan oluşan Bayrak Sitesi; 75 dairesiyle, sakinlerine konforlu ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

3- Başak Sitesi:
İçinde yaşayanların mutluluğu ve bir ailenin tüm ihtiyaçları dikkate alınarak inşa edilen 105 dairelik Başak Sitesi; Mehmet Buyruk Caddesi yakınındaki Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’na komşu olup Yumak İnşaat’ın önemli projelerinden biridir.

4- Bahçesaray Evleri 1:

Muhteşem bir konum. Havadar, sakin bir ortam...Yeşili, evinizin konforu ile bütünleştiren özgün bir site anlayışı... Geniş kullanım alanları, alt yapısı, dekorasyonu ve sosyal alanlarıyla Bahçesaray Evleri 1; Yumak İnşaat’ın Malatya’da lüks konut standartlarını değiştiren örnek bir projesi olmakla kalmamış, nitelikli konut sektöründe yeni bir  sayfa da açmıştır.5- Bahçesaray Evleri 2:

Yumak İnşaat’ın Bahçesaray Evleri 1’den sonra gelen yoğun talep üzerine yaptığı ve kalite çıtasını  daha da yükseğe çıkardığı site projesi. Malatya, İstanbul ve Ankara’daki başarılı mimar, mühendis, ve peyzaj uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilen ve Karakavak Fahri Kayahan Bulvarı üzerindeki bu görkemli site, şimdi sakinleri için 5 yıldızlı konforu,  5 yıldızlı yaşamla bütünleştiriyor.

6- İstanbul  Silivrisaray Konakları:
Bu proje; İstanbul’un sayfiye bölgesi Silivri’de tarihi kale yakınında denize sıfır, 19 dönüm arazi üzerinde inşa edilecek olup; özellikleri itibariyle Yumak İnşaat’ın en iddialı işlerinden biri olmaya adaydır.
Molla Kasım Mah. Bahçesaray Yeşilyurt Konakları Yeşilyurt / MALATYA | Tel:(422) 238 54 54 Faks:(422) 238 15 66 E-Posta :info@yesilyurtkonaklari.com